Styrelsen

Välkommen till Styrelsens Sida

Styrelsen består av både Ledare i Kåren och föräldra representanter,
Vi söker alltid villiga människor som har lust att ingå i Styrelsen. Tala gärna med någon Ledare om du är intresserad

Kom i kontakt med styrelsen: styrelsen@vinstascoutkar.se

Styrelsen består av.


Malin Samzelius  Ordförande: malin@vinstascoukar.se
Gunilla Bloom Vice Orförande: gunilla.bloom@gmail.com                          
Francesco André Kårledare: francesco@vinstascoutkar.se
Lennart Dolk Kassör: lennart@vinstascoutkar.se
Malin Samzelius Kårdiakon: malin@vinstascoukar.se 
Anton Petrén: anton@vinstascoutkar.se
Rasmus Schyberg: rasmus@vinstascoutkar.se
Jonas Thoren: jonas@thoren.as
Annika Larsson Taleporou: annika.taleporou@live.se